background

Kostiw
Bazylczuk

Legal & Tax

background

oferta

Świadczymy usługi prawne oraz podatkowe na rzecz przedsiębiorców i osób fizycznych.

Zapewniamy kompleksowe doradztwo w zakresie projektów rtealizowanych przez naszych Klientów, każdorazowo z uwzględnieniem zarówno aspektów prawnych, jak i podatkowych.

background

wspólnicy

Kompleksowe podejście do spraw naszych Klientów

Usługi prawne i podatkowe są świadczone przez doświadczonych specjalistów, co gwarantuje wysoki poziom świadczonych usług oraz kompleksowe podejście do spraw naszych Klientów.

O kancelarii background

o kancelarii

Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług

Kancelaria KB Legal & Tax od 2015 roku świadczy usługi prawne oraz podatkowe na rzecz przedsiębiorców i osób fizycznych. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi podmiotów gospodarczych oraz przy realizacji znaczących projektów.

  • Doświadczenie

  • Wiedza

  • Kompleksowość

  • Jakość

  • Efektywność

czytaj więcej
publications background background

publikacje

Jesteśmy autorami ponad 100 publikacji
o tematyce prawno-podatkowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi publikacjami w prasie codziennej i czasopismach fachowych.

zobacz wszystkie publikacje
zobacz wszystkie publikacje

Kariera

CMS


Cenimy ludzi z pasją i zaangażowaniem. Poszukujemy osób utalentowanych, pracowitych i ambitnych. Osiągnięciom akademickim i zawodowym powinny towarzyszyć chęć do dalszej nauki, silna inicjatywa oraz umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji. Chcemy współpracować z osobami z talentem, stawiającymi sobie wysoko poprzeczkę, nastawionymi na rozwój i wspólną pracę dla dobra Klientów Kancelarii. W chwili obecnej poszukujemy zarówno studentów studiów prawniczych, jak i absolwentów, w szczególności aplikantów radcowskich, którzy wyróżniają się swoją osobowością i wiedzą o prawie.

Co oferujemy

Jesteśmy młodym, energicznym zespołem o wielu różnorodnych pasjach, który łączy dążenie do samorealizacji oraz do wspólnej pracy na rzecz urzeczywistniania celów naszych Klientów. Naszym współpracownikom oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze oraz możliwość pogłębiania doświadczenia prawniczego i rozwój merytoryczny. Zarówno studentom jak i aplikantom zawodów prawniczych oferujemy praktyki zawodowe trwające od dwóch do trzech miesięcy, w trakcie których można zdobyć cenne doświadczenie i udoskonalić umiejętności zawodowe. Tym osobom, które najlepiej wkomponują się w zespół Kancelarii, proponujemy dalszą współpracą na warunkach uzgadnianych indywidualnie.

Rekrutacja

Osoby zainteresowane współpracą z Kancelarią prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: [email protected]

kontakt

Kontakt

Kostiw, Bazylczuk. Legal & Tax s.c.

ul. Ogrodowa 48 lok. 6

00-876 Warszawa

tel. +48 787 787 648
[email protected]

NIP 5272752194

REGON 363104563

KOSTIW, BAZYLCZUK. LEGAL & TAX s.c.

ul. Ogrodowa 48 lok. 6

00-876 Warszawa

tel. +48 787 787 648
[email protected]

NIP 5272752194

REGON 363104563